O nás

Ubytovanie a zážitky na jednom mieste

Vedeli ste o tom, že väčšina dovolenkárov si vyberá svoj pobyt na základe lokality a možností trávenia voľného času v okolí hotela? FoxoBoxo je tu pre vás práve preto, aby bol výber vašej najbližšej dovolenky čo najjednoduchší.

Vyskladáme vám dovolenku na mieru

Postaráme sa o vaše ubytovanie aj výlety

Naši odborníci na cestovanie vám vždy ochotne poradia

Na jednom mieste nájdete tipy na ubytovanie, nové zážitky aj tipy na výlety. Dozviete sa zaujímavosti a užitočné informácie o lokalitách a atrakciách, ktoré by ste na svojej dovolenke určite nemali vynechať.

Vyskladáme vám dovolenku na mieru

Vyskladajte si vysnívanú dovolenku podľa seba a naplánujte si aj zaujímavý program pre deti aj dospelých, pre turistov aj milovníkov pamiatok či oddychu. Alebo to nechajte na nás. Naši skúsení odborníci na pobyty a zážitky vám pripravia personalizované odporúčania na dovolenku, vyberú ideálny hotel aj najlepší program - a to priamo na mieru! Každá dovolenka s FoxoBoxo ponúka totiž nekonečne veľa zážitkov! Spoznajte ich spolu s nami.

Chcem dovolenku na mieru

FoxoBoxo tím tvoria milovníci cestovania, ktorí využívajú svoje viac ako 13-ročné skúsenosti s prevádzkou úspešných e-commerce projektov na Slovensku aj v zahraničí. Za projektom a víziou FoxoBoxo stojí Zdenko Hoschek, ktorý v minulosti založil niekoľko popredných portálov so zameraním na cestovanie, ubytovanie aj gastro. Svoje bohaté skúsenosti a know-how sa rozhodol využiť v novom unikátnom projekte, ktorý opäť raz spríjemňuje ľuďom zážitok z cestovania a uľahčuje zdĺhavé plánovanie a vybavovanie dovolenky.

Na FoxoBoxo nájdete okrem stoviek tipov na výlety aj obľúbené hotely a penzióny!

Rekreačné poukazy

Na FoxoBoxo si bez problémov uplatníte všetky tipy rekreačných poukazov. Pre využitie rekreačného príspevku si stačí pri nástupe na pobyt vypýtať od zariadenia účtovný doklad s vašim menom. Ten po návrate z dovolenky predložíte svojmu zamestnávateľovi. Na pobyte tak môžete ušetriť až 55% - spolu až do výšky 275 eur za rok! Pre ďalšie informácie prosím kontaktujte priamo konkrétne zariadenie, kde vám ochotne podajú viac informácii.